Team

Ons team bestaat uit een directeur, leerkrachten, een intern begeleider, een ICT-coördinator, een administratief medewerker en een conciërge. De directeur is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken.

Leerkrachten

Groep 1/2a Margriet Smit (ma/di) en Tessa Rouwenhorst (wo/do/vr)
Groep 1/2b Isabel Jansen (ma/di/wo) en Margriet Smit (do/vr)
Groep 3 Sandra Bonekamp (ma) en Marleen Timmen (di t/m vr)
Groep 4 Lotte Bloemheuvel (ma/di/wo) en Sandra Bonekamp (do/vr)
Groep 5 Marieke Oosterveen (ma/di/wo) en Ivy Besems *) (do/vr)
Groep 6 Annemiek Draaijer (ma/vr) en Gaby Hogendorp (di/wo/do)
Groep 7 Niké Nuijten (ma/di/do/vr) en Ivy Besems *) (wo)
Groep 8 Jantine Alfrink (hele week)

*) Ivy Besems gaat vanaf de zomervakantie met zwangerschapsverlof. Tijdens deze
periode zal zij worden vervangen door Jolanda van den Brink, groepsleerkracht
vanuit de Talentpool van de Veluwse Onderwijsgroep.

Contactgegevens

Directeur

Per Theeuwes:

directie@stpancratius.nl

p.theeuwes@veluwseonderwijsgroep.nl

IB

Annemiek Draaijer:

a.draaijer@veluwseonderwijsgroep.nl

(Thea Princen: t.princen@veluwseonderwijsgroep.nl)

Administratie  

Jolanda Hafkamp:

panadministratie@veluwseonderwijsgroep.nl

 

Leerkrachten Contactgegevens
Mevr. Jantine Alfrink j.alfrink@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Ivy Besems i.besems@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Lotte Bloemheuvel l.bloemheuvel@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Sandra Bonekamp s.bonekamp@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Annemiek Draaijer a.draaijer@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Ellen Ferwerda e.ferwerda@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Gaby Hogendorp g.hogendorp@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Isabel Suurmeijer-Jansen i.suurmeijer@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Niké Nuijten n.nuijten@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Marieke Oosterveen m.oosterveen@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Tessa Rouwenhorst t.rouwenhorst@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Margriet Smit m.smit@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Marleen Timmen m.timmen@veluwseonderwijsgroep.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Pancratiusschool

Oude Eerbeekseweg 5
6971 BL Brummen

telefoon:
0575 561906

e-mail:
panadministratie@veluwseonderwijsgroep.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep