Team

Ons team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, leerkrachten, een intern begeleider, een ICT-coördinator, een administratief medewerker en een conciërge. De locatiedirecteur is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken.

Locatiedirecteur

Per Theeuwes:

directie@stpancratius.nl

p.theeuwes@veluwseonderwijsgroep.nl

Clusterdirecteur

Luuk van der Heijden:

l.vanderheijden@veluwseonderwijsgroep.nl

IB

Thea Princen:

ib@stpancratius.nl  

t.princen@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratie  

Jolanda Hafkamp:

panadministratie@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerkrachten

Groep 1/2a juf Sandra Bonekamp(ma t/m wo) en juf Ellen Ferwerda (do/vr)
Groep 1/2b juf Isabel Jansen (ma/di) en juf Margriet Smit (wo/do/vr))
Groep 3 juf Marleen Timmen (hele week)
Groep 4 juf Lotte Bloemheuvel (ma/di/wo) en juf Ivy Besems (do/vr)
Groep 5 meester Patrick Zwiers (hele week)
Groep 6 juf  Petra Hijna (ma/di) en juf Petra Albers (wo t/m vr)
Groep 7/8 juf Niké Nuijten (hele week)

Contactgegevens

 

Leerkrachten Contactgegevens
Mevr. Petra Albers- v. Rijn p.albers@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Ivy Besems i.besems@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Lotte Bloemheuvel l.bloemheuvel@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Sandra Bonekamp s.bonekamp@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Ellen Ferwerda e.ferwerda@veluwseonderwijsgroep.nl
 Mevr. Petra Hijna-v. Dijk p.hijna@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Isabel Jansen i.jansen@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Niké Nuijten n.nuijten@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Marieke Oosterveen m.oosterveen@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Margriet Smit m.smit@veluwseonderwijsgroep.nl
 Mevr. Marleen Timmen  m.timmen@veluwseonderwijsgroep.nl
Dhr. Patrick Zwiers pbe.zwiers@veluwseonderwijsgroep.nl

 

 

 

 

 

St. Pancratiusschool

Oude Eerbeekseweg 5
6971 BL Brummen

telefoon:
0575 561906

e-mail:
panadministratie@veluwseonderwijsgroep.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep