Team

Ons team bestaat uit een directeur, leerkrachten, een intern begeleider, een ICT-coördinator, een administratief medewerker en een conciërge. De directeur is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken.

Leerkrachten

Groep 1/2a Margriet Smit (ma/di) en Tessa Rouwenhorst (wo/do/vr)
Groep 1/2b Ronald Sengers (ma/di/wo) en Margriet Smit (do/vr)
Groep 3 Marleen Timmen (ma, di) en Ivy Besems (wo/do/vr)
Groep 4 Coen Kramer (ma/di/wo) en Jolanda van den Brink (do/vr)
Groep 5 Marieke Oosterveen (ma/di/wo) en Esmé Vonk (do/vr)
Groep 6 Esmé Vonk (ma/vr) en Gaby Hogendorp **)(wo/do/vr)
Groep 7 Niké Nuijten*) (ma/di/do/vr) en Annemiek Draaijer (wo)
Groep 8  Eva Nieuwland /Jantine Alfrink

*) Niké Nuijten zal gedurende haar zwangerschapsverlof vervangen worden door Simone Obdeijn.  Simone zal het hele jaar aan onze school verbonden blijft om ook andere groepen te ondersteunen vanuit hetNationaal Programma Onderwijs (NPO) gelden.

**) Gaby Hogendorp zal gedurende haar zwangerschapsverlof vervangen worden door Daniël Reuvekamp.

Contactgegevens

Directeur

Per Theeuwes:

directie@stpancratius.nl

p.theeuwes@veluwseonderwijsgroep.nl

IB

Annemiek Draaijer:

a.draaijer@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratie  

Jolanda Hafkamp:

panadministratie@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerkrachten en contactgegevens

Mevr. Jantine Alfrink j.alfrink@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Ivy Besems i.besems@veluwseonderwijsgroep.nl
Dhr Coen Kramer c.kramer@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Jolanda v.d. Brink j.vandenbrink@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Annemiek Draaijer a.draaijer@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Gaby Hogendorp g.hogendorp@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Niké Nuijten n.nuijten@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Simone Obdeijn s.obdeijn@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Marieke Oosterveen m.oosterveen@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Tessa Rouwenhorst t.rouwenhorst@veluwseonderwijsgroep.nl
Dhr Ronald Sengers r.sengers@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Margriet Smit m.smit@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Marleen Timmen m.timmen@veluwseonderwijsgroep.nl
Mevr. Esmé Vonk e.vonk@veluwseonderwijsgroep.nl

Vrijwilligers:

Mevr. Jacomien Graven

Dhr Gerrit van Zeijts

Werkdrukverlagende middelen vanuit de overheid

Scholen in Nederland krijgen vanuit de overheid werkdruk verlagende middelen en ook komen vanuit de NPO gelden ter beschikking. Dit betekent dat er formatief meer leerkrachturen worden toegevoegd aan de formatie. Zo hebben leerkrachten extra tijd voor hun taken en kunnen groepjes leerlingen extra ondersteund worden.

Mevr. Thea Princen blijft aan school verbonden, zij zal twee halve dagen per week
leerlingen gaan ondersteunen.

Ook mevr. Sonja Hooijman blijft aan onze school verbonden.

Studenten op de Pancratiusschool
Wij vinden het als school erg belangrijk om jonge mensen mee op te leiden voor onderwijsassistent of
leerkracht. Zeker in de huidige tijd waarin er grote tekorten zijn aan mensen is het belangrijk om jonge
mensen aan ons mooie beroep te binden. De studenten begeleiden individuele leerlingen, zij werken
met groepjes en zij geven soms lessen aan de hele klas. Deze extra inzet maakt het mogelijk om veel
kinderen extra te begeleiden en dat is heel fijn. Naast deze studenten komen er ook regelatig
studenten kort stagelopen, bijv. om zich te oriënteren op het beroep.
De volgende studenten lopen (langdurig) stage op onze school:
Groep 1-2a: Lars Rabeling
Groep 1-2b: Tim Goldebeld
Groep 6: Jesse van der Zwaluw
Groep 8: Martine Hissink

 

 

St. Pancratiusschool

Oude Eerbeekseweg 5
6971 BL Brummen

telefoon:
0575 561906

e-mail:
panadministratie@veluwseonderwijsgroep.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep